Assassin's Creed

Xzone

Města

Hra je zaměřena hlavně na první 3 města, ve kterých máte za úkol zavraždit hlavní cíle. Každé je v něčem specifické, přičemž je možno se mezi nimi volně pohybovat a plnit tak nejrůznější doplňkové mise.

Akkon (počet obyvatel: 44,974)

Nehostinné místo obklopeno hradbami a početnou námořní flotilou není zrovna ideálním místem pro odpočinek a v případě Altaira, pro práci.

akkon-01 akkon-02 akkon-03

Damašek (počet obyvatel: 45,323)

Úplný opak prvního města. Damašek doslova hýří barvami, všude je plno tržišť, mocných paláců a lidí. Právě Damašek asi nejvíce připomíná prostředí Prince of Persia a úzké uličky s vysokými domy jsou pro Altaira jako stvořené.

damasek-01 damasek-02 damasek-03

Jeruzalém (počet obyvatel: 25,081)

Poslední město je zmítané válkou a je to poznat. V překrásné divočině a rozsáhlých pláních se obyvatelům moc vegetovat nechce a eliminace cílů tak nabírá na vyšších obrátkách.

jeruzalem-01 jeruzalem-02 jeruzalem-03

Království (počet obyvatel: 230,489)

Rozsáhlé nestranné území vybízí k vyjížďce na koni. Všude kolem se motají stráže a je zde i mnoho věží, vlajek a templářů. Ke slovu se dostává především ke konci hry (uprostřed hry lze cestu královstvím přeskočit).

kingdom-01 kingdom-02 kingdom-03

Masyaf (počet obyvatel: 1,925)

Bašta hašašínů v čele s Al Mualimem a jeho početnou partou přisluhovačů. Jedná se o malou vísku na pokraji království, vysoko v horách. Právě zde začíná každá Altairova mise. Je tu i možnost cvičit své dovednosti.

masyaf-01 masyaf-02 masyaf-03

Web byl založen jako sekce Vokr.com | Design vytvořil KUba & Ronny
Stránky a CSS kódoval KUba [Validní XHTML 1.0 | Validní CSS]